Her geçen gün vatandaşların yoğun olarak taleplerde bulunduğu nakliyat sektöründe firma olarak her zaman kendimizi geliştirmeye çalışıyor, sizlere layık olabilecek bütün taşımacılık sistemlerini sizlerle buluşturuyoruz. Hakkımızda söylenecek çok şey olduğu gibi, diğer firmalarında bizler hakkında iyi veya kötü bir çok yorumu bulunmaktadır. Firmamız üstün kalite de hizmetlerini 10 yıldan beri veriyor ve bu yüzden Ankara ilinde her geçen gün ününe ün katıyor. Firma olarak kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yaptığımız için, vatandaşlarımızın da güzel yorumları ile çalışma kalitemizi her gün arttırdık. Bizler aldığımız paranın hakkını vermeye çalışan, eşya güvenliği konusunda sizlere maksimum seviyede önlemler sunmaya çalışan kişileriz. Firmamız kurumsal olduğu gibi, vatandaşlarına uygun fiyatlarla da çalışan nadir firmalardandır. Yılların tecrübesine sahip firmamız sizlere profesyonel bir evden eve nakliyat hizmetleri verebilmektedir.

 

Misyonumuz

Hakkımızda gerçekten takdir görmüş olan misyonumuz kurulduğumuz günden bu yana eşya güvenliğinin sağlandığı üstün kalite de hizmet anlayışı olmuştur. Güvenilirliğimiz konusunda hiçbir müşterimizden olumsuz bir geri dönüş almadık, aksine eşyalarını bizlere emanet ettikleri için içlerinin rahat olduğunu söyleyen çok müşterimiz oldu. Firma olarak profesyonellik ve saygı çerçevesinde eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyor, sizler için zorlu olan bu nakliyat süreçlerinde elimizden geldiğince yükünüzü hafifletmeye çalışıyoruz. Firmamız çeşitli nakliyat alanlarında hizmetler vermekte olup, yıllardan beri verdiği hizmetlerinden de gözle görülür bir ün kazanmıştır. Firma olarak çeşitli taşımacılık sistemleri, eşyalarınıza uygun olan paketleme ve ambalajlama işlemleri ile sizlere uzman desteği oluyoruz. Araç filomuz kaliteli hizmetler vermemizden dolayı hızlıca büyüyor, sizlerin tüm nakliyat alanlarında sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Firmamızın başlıca hizmet verdiği alanlardan bahsetmek gerekirse;

  • Evden Eve Nakliyat
  • Ofis Taşımacılığı
  • Şehir İçi Nakliyat
  • Şehirler Arası Nakliyat
  • Sigortalı Nakliyat
  • Paketleme ve Ambalajlama
  • Asansörlü Nakliyat
  • Parça Eşya Taşımacılığı

Gibi daha bir çok nakliyat alanında üstün kalite hizmetleri ayağınıza getirmekteyiz. Vakit kaybetmeyin ve hemen firmamızın iletişim bilgilerinden bizlere ulaşın. Tüm nakliyat taleplerinize uzman desteği olacak Taner Nakliyat firmamızdan fiyat teklifi alın.